Kuchyňské dřezy

Vyberte si snadno do nový kuchyňský dřez

Kuchyňské dřezy jsou základem každé kvalitní kuchyně a poskytují nám potřebný prostor pro mytí nádobí i omývání potravin. Bez kvalitního dřezu nebude nikdy žádná kuchyň dokonalá. A z naší nabídky dřezů máte opravdu co vybírat. Nabízíme převážně malé i velké granitové kuchyňské dřezy různých tvarů, záleží na tom jaký tvar dřezu či velikost chcete v nové kuchyni mít. Bude vám ladit s pracovní deskou bílý, krémový, šedý nebo mléčný dřez? To už je jen na vás!

#ShowMore#

Jaké typy a tvary dřezů nabízíme?

Co se týče tvaru dřezu nabízíme dřezy kulaté, jednokomorové, s vaničkou či bez, dřezy s odkapávací plochou i rohové dřezy, které skvěle využijí kuchyňský roh a vám zbude více místa na pracovní desce. Kulatý dřez bez odkapávače neubere nic z pracovní plochy kuchyně. Je sice určen do menších kuchyní, ale svůj účel zajisté splní dokonale. Elegantní granitový dřez s odkapávací plochou se určitě stane nepostradatelným společníkem při mytí nádobí a úklidu kuchyně. Dřezy jsou většinou dodávány se sifonem, ale i bez něj a lze je montovat do skříněk již od velikosti 45 cm. Předvrtané otvory na vodovodní kuchyňské baterie jsou většinou již součástí dřezu, ale určitě není problém si udělat další otvory třeba pro dávkovač či ovládání dřezové výpustě s přepadem. Podívejte se do naší široké nabídky a vyberte si z řady oblíbených tvarů, materiálů a barev kuchyňských dřezů za skvělé ceny.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení