Bavlněné povlečení

Bavlněné povlečení si vás určitě získá! Je nejen prodyšné, ale zároveň jemné a hebké na dotek. Bavlněné ložní prádlo dokonale pohlcuje vlhkost, a proto je povlečení z bavlny vhodné i pro alergiky a osoby s velmi citlivou pokožkou. Povlečení z kvalitní bavlny je zárukou odolnosti a zároveň se také velmi snadno udržuje. Povlečení lze žehlit a prát na vyšší teploty což zajistí maximální hygienickou čistotu ložního prádla bez roztočů. Vysoká gramáž povlečení zajištuje jeho kvalitu a dává vám záruku, že vám povlečení bude velmi dlouho sloužit. Nabízíme levné bavlněné povlečení i povlečení v luxusní variantě v různých barvách a designech.

#ShowMore#

Jaké bavlněné povlečení nabízíme?

V naší nabídce najdete také dětské bavlněné povlečení i klasické povlečení v rozměru 140x200 + 70x90 cm, ale i v rozměrech 140x200 + 70x90 + 50x70 cm či 220x200 + 2x 70x90 cm. Kvalitní bavlněné povlečení můžete vybírat z moderních, rustikálních, květinových nebo geometrických motivů. Nepřeberné množství barevných kombinací a vzorů vám zajisté zamotá hlavu a budete velmi dlouho vybírat to nejhezčí bavlněné povlečení z naší nabídky. Ložní prádlo z bavlny je naprosto všestranným a příjemným materiálem, ve kterém se zajisté budete probouzet odpočatí a plni energie. Většinu povlečení máme skladem a zasíláme ihned.

Barvy povlečení

Sperktum našich barev ložního povlečení je opravdu široké. Ať už máte rádi světlé nebo tmavé barvy jistě si vyberete. Rozmanité barevné vzory a kvalitní zpracování vás jistě potěší. Nabízíme povlečení v barvách jako je bílá, černá, šedá, antracitová, žlutá, modrá, tyrkysová, fialová, zelená, růžová, béžová atd.