Saténové povlečení

Saténové povlečení to je luxus, elegance a pohodlí. Dnes již hodně používaný bavlněný satén je moderní verzí klasického saténu, ze kterého se povlečení samozřejmě ještě stále vyrábí. Bavlněné saténové povlečení má ve všech směrech nesrovnatelně lepší vlastnosti než satén klasický. Vyniká maximální odolností a jemností, ale hlavně se vůbec nemačká. Saténové povlečení z naší nabídky je vyráběné z těch nejkvalitnějších přízí 100% bavlny. Látka, ze které je ložní saténové prádlo ušito má hustou a pevnou strukturu s velmi příjemným jemným povrchem, je prodyšná a výborně saje vlhkost.

#ShowMore#

Kvalitní saténové ložní povlečení pro pohodlný spánek

I když cena lesklého saténového povlečení převyšuje cenu za pořízení jiného povlečení např. z bavlny či krepu určitě nákupu saténového povlečení nebudete litovat. Saténové povlečení je totiž skoro nezničitelný výrobek, s výbornou stálostí barev a tvaru. A i po mnohačetném praní v pračce vypadá stále jako nové. S nákupem tohoto povlečení nemůžete udělat nikdy chybu! Povlečení je vyrobené z jemného bavlněného saténu a při převlékání saténového ložního prádla zajisté oceníte praktické uzavírání na zip.

Nabízíme velké množství barevných kombinací, vzorů a stylů saténového ložního prádla a záleží jen na vás do jakého saténového povlečení budete chtít obléct svou peřinu a polštář. Vybírejte saténové povlečení v rozměru 140x200 + 70x90 cm, 220x200 + 2x 70x80 cm, 140x200 + 70x90 + 50x70 cm. Námi nabízené saténové povlečení hraje všemi barvami od antracitové, starorůžové, hnědé, švestkové po různé vzory od moderních po rustikální.