Doprava zboží

ZPŮSOBY A CENA DOPRAVY

V našem obchodě máte několik možností, jak převzít vaše zboží. Standardní volbou je doprava zboží až k vašim dveřím po celé ČR a na Slovensko. Při objednávce nad 20 000 Kč je tato doprava zcela ZDARMA. Můžete také využít osobního odběru na našem skladě v Praze.

Ceny dopravy po ČR:

  • při objednávce nad 20.000,- Kč je doprava ZDARMA
  • při objednávce od 6.000 - do19.999,- Kč účtujeme dopravné 750,- Kč
  • při objednávce od 3.500 - do 5.999 Kč účtujeme dopravné 550,- Kč
  • při objednávce od 1.000 - do 3.499 Kč účtujeme dopravné 379,- Kč
  • při objednávce od 100 - do 999 Kč účtujeme dopravné 199,- Kč

Jak probíhá doprava zboží ?

Дизайн без названия (36)

  • V dohodnutém termínu doručujeme objednané zboží našim zákazníkům pomocí firemních vozidel nebo přepravních společností.
  • V den expedice zasíláme zákazníkům informační SMS zprávu a e-mail s údaji o čísle přepravy, plánovaném termínu doručení a telefonním číslem příslušného dopravního střediska nebo řidiče při firemní dopravě.
  • Doručování zboží probíhá v pracovní dny v souladu s podmínkami dopravce, obvykle mezi 8:00 a 14:00 hodinou. Pozdější odpolední nebo večerní doručení je možné pouze po individuální domluvě s dodacím střediskem.
  • V ceně dopravy je zahrnut přesun zboží před dům (u rodinných domů se jedná o vstupní branku plotu). Vzhledem k přepravě zboží na paletách není možné překonat žádné schody pomocí paletového vozíku.
 
 
 

Osobní odběr

Дизайн без названия (37)

 

Velkou výhodou osobního odběru je časová nezávislost na doručovateli.

Osobní odběr je možný na našem skladě, který se nachází na adrese Kneževes, CT Park Airport rampa 129.

Sklad je otevřen v pracovních dnech,  od 8:00 do 16:00 hodin.

Před vyzvednutím zboží je nutné počkat na e-mail a SMS zprávu s potvrzením, že je zboží připraveno k osobnímu odběru. Na skladě bude zboží připraveno k vyzvednutí následujících 5 pracovních dnů od oznámení k vyzvednutí zboží.

Pokud zboží v této lhůtě neodeberete, může být uvolněno do dalšího prodeje.

 

Dodací lhůty

V našem e-shopu najdete následující druhy dodacích lhůt:

Konkrétní dodací lhůty jsou uvedeny u každého výrobku. Vzhledem k šíři nabízeného sortimentu NELZE garantovat nevyprodání skladových zásob a s tím spojené případné PRODLOUŽENÍ publikované dodací lhůty.
 

Ihned k oodeslani: Zboží označené jako "Ihned k oodeslani" máme připravené k okamžitému odeslání. Dodání závisí na plánování tras rozvozu a obvykle trvá 1 až 5 pracovních dnů. V případě platby převodem je zboží odesláno ihned po obdržení platby. Při platbě na splátky COFIDIS je zboží odesláno po obdržení potvrzení o schválení půjčky. Prosím, uvědomte si, že při žádosti o výnos až do bytu se dodací lhůta může prodloužit o 5 pracovních dnů.

Od 1 do 3 týdnů: Zboží označené touto dodací lhůtou není skladem, ale je dostupné u výrobce. Průměrná doba doručení na naš sklad od našich dodavatelů je 7 až 21 dní. Mějte prosím na paměti, že se jedná o předpokládanou dodací lhůtu, která se může změnit kvůli logistickým důvodům.

Od 4 - 6 týdnů

Tato dodací lhůta se vztahuje nejčastěji na čalouněný nábytek a nábytek časově náročný na výrobu. Tento nábytek se zadává po objednávce do výroby a předpokládaná dodací lhůta je 2 - 6 týdnů, nejpozději však do 10-ti týdnů, dle momentální výrobní kapacity. Upozorňujeme, že nábytek je časově náročný na výrobu a podléhá mnoha proměnným, dodací lhůta se tak může prodloužit až na 10 týdnů. Nejčastěji dochází k dodání nábytku okolo 30-tého dne od objednávky.