O NÁS

Název společnosti

Jednoduchý název společnosti TOTO NÁBYTEK hovoří za vše. Lehce zapamatovatelný název = snadný nákup zboží. U nás je vše velmi uživatelsky jednoduché, neváhejte a pár kliknutím nakupujte.


logo-kosik-seda_optimized

Vznik a růst společnosti

Osobní zkušenosti s nákupem nábytku přes internet vedly jednatele společnosti k zamyšlení ?!? Nabídnout českému národu možnost nákupu nábytku, kde se budou moci spolehnout na kvalitu a dostupnou cenu. Výběr a navázání spolupráce s výrobci nábytku byl pro nás základ Vaši současné spokojenosti. Výrobci nábytku musí splňovat vysoké požadavky. Dlouholeté zkušenosti s výrobou a důraz na kvalitu, funkčnost a praktičnost nábytku jsou jedny z klíčových parametrů, které musí výrobci splňovat. V současné době máme již desítky výrobců, kteří se specializují na jednotlivé kategorie nábytku. Od roku 2018 jsme jeden z nejnavštěvovanější e-shopů s nábytkem v ČR. Spokojenost našich klientů nás vede k postupnému se rozšiřování do ostatních států Střední Evropy. Současně již plníme přání a požadavky klientů na Slovensku, ale i v Německu, Rakousku a Polsku. A zde rozhodně nekončíme.

sklad-mapa-seda_optimized         

 Co je trend, najdeš u nás hned

V TOTO nábytku najdete cenově dostupný, kvalitní, ale i moderní, nadčasový a stylový nábytek, který vám bude sloužit svou praktičností po dlouhé roky. Váš domov se stane přístavem klidu, pohody a pohodlí. Výběr z našeho sortimentu je široký . Snažíme se pro Vás každý den nabídku zboží rozšiřovat a přidávat nové, moderní kusy nábytku a různé bytové doplňky. Z naší široké nabídky zařídíte obývací i dětské pokoje, předsíně, kuchyně i ložnice. V jednotlivých kategoriích naleznete komody, postele, židle, stoly, skříně, botníky, pohovky, ale i kompletní sady obývacích stěn, sestavy ložnic a jídelní sety.  Celoročně též nabízíme zahradní nábytek a dle Vašich přání vytváříme akce pro stálé i nově příchozí klienty. Toto nábytek vám dlouhé roky poslouží, nové trendy zajistí.

 produkty-seda_optimized     

 data_toto2

Sklad a zázemí společnosti

Každý den k nám do skladu přijíždí plné kamiony zboží. Naši pracovníci zboží nejprve kontrolují a následně připravují pro další rozvoz. Důkladně zabalené zboží předáme jednotlivým dopravním společnostem, kteří Vám zboží přivezou až Vašim dveřím. Rozloha skladu je více než 10 000 m2, ale zboží se u nás moc neohřeje. V zájmu naší celé společnosti je, aby Vám nábytek přišel včas a ve Vámi zvoleném termínu.

Veškerou administrativu zastřešují administrativní pracovníci, kteří jsou Vám k dispozici od pondělí do pátku od 8 do 17 hod. Pomohou Vám s výběrem nábytku, s objednávkou a zodpoví Vám jakékoliv Vaše dotazy. Naše on-line poradenství je Vám kdykoliv k dispozici. Rádi poradíme, Vaše sny o bydlení podpoříme.

sklad