O NÁS

Název společnosti

Jednoduchý název společnosti TOTO NÁBYTEK hovoří za vše. Lehce zapamatovatelný název = snadný nákup zboží. U nás je vše velmi uživatelsky jednoduché, neváhejte a pár kliknutím nakupujte.


logo-kosik-seda_optimized

Vznik a růst společnosti

Osobní zkušenosti s nákupem nábytku přes internet vedly jednatele společnosti k zamyšlení ?!? Nabídnout českému národu možnost nákupu nábytku, kde se budou moci spolehnout na kvalitu a dostupnou cenu. Výběr a navázání spolupráce s výrobci nábytku byl pro nás základ Vaši současné spokojenosti. Výrobci nábytku musí splňovat vysoké požadavky. Dlouholeté zkušenosti s výrobou a důraz na kvalitu, funkčnost a praktičnost nábytku jsou jedny z klíčových parametrů, které musí výrobci splňovat. V současné době máme již desítky výrobců, kteří se specializují na jednotlivé kategorie nábytku. Od roku 2018 jsme jeden z nejnavštěvovanější e-shopů s nábytkem v ČR. Spokojenost našich klientů nás vede k postupnému se rozšiřování do ostatních států Střední Evropy. Současně již plníme přání a požadavky klientů na Slovensku, ale i v Německu, Rakousku a Polsku. A zde rozhodně nekončíme.

sklad-mapa-seda_optimized         

 Co je trend, najdeš u nás hned

V TOTO nábytku najdete cenově dostupný, kvalitní, ale i moderní, nadčasový a stylový nábytek, který vám bude sloužit svou praktičností po dlouhé roky. Váš domov se stane přístavem klidu, pohody a pohodlí. Výběr z našeho sortimentu je široký . Snažíme se pro Vás každý den nabídku zboží rozšiřovat a přidávat nové, moderní kusy nábytku a různé bytové doplňky. Z naší široké nabídky zařídíte obývací i dětské pokoje, předsíně, kuchyně i ložnice. V jednotlivých kategoriích naleznete komody, postele, židle, stoly, skříně, botníky, pohovky, ale i kompletní sady obývacích stěn, sestavy ložnic a jídelní sety.  Celoročně též nabízíme zahradní nábytek a dle Vašich přání vytváříme akce pro stálé i nově příchozí klienty. Toto nábytek vám dlouhé roky poslouží, nové trendy zajistí.

 produkty-seda_optimized     

 data_toto2

Sklad a zázemí společnosti

Každý den k nám do skladu přijíždí plné kamiony zboží. Naši pracovníci zboží nejprve kontrolují a následně připravují pro další rozvoz. Důkladně zabalené zboží předáme jednotlivým dopravním společnostem, kteří Vám zboží přivezou až Vašim dveřím. Rozloha skladu je více než 10 000 m2, ale zboží se u nás moc neohřeje. V zájmu naší celé společnosti je, aby Vám nábytek přišel včas a ve Vámi zvoleném termínu.

Veškerou administrativu zastřešují administrativní pracovníci, kteří jsou Vám k dispozici od pondělí do pátku od 8 do 17 hod. Pomohou Vám s výběrem nábytku, s objednávkou a zodpoví Vám jakékoliv Vaše dotazy. Naše on-line poradenství je Vám kdykoliv k dispozici. Rádi poradíme, Vaše sny o bydlení podpoříme.

sklad

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení